Видатна нерухомість Європи

Нерухомість супроводжує людей протягом усього життя.

Дана галузь ринку має безліч цікавих фактів, якими експерти Prostir з радістю поділяться з Вами.

Буди́нок Міла, відомий також під назвою Ла Педре́ра, що в перекладі з іспанської означає «каменоломня», — житловий будинок, побудований каталонським архітектором Антоніо Гауді у 1906–1910 (будівництво офіційно закінчилося у 1912). 
Розташований за адресою пр. Ґрасія, 92 у районі Барселони Ашямпла.


Проект цього будинку Гауді став новаторським для свого часу: продумана система природної вентиляції дозволяє відмовитися від кондиціонерів, міжкімнатні перегородки в кожній з квартир будинку можна переміщати на свій розсуд, є підземний гараж. Передбачені проектом ліфти не були встановлені в ході будівництва і з'явилися набагато пізніше. Будівля являє собою залізобетонну конструкцію з несучими колонами без несучих і опорних стін. Унікальні ковані решітки балконів стали результатом імпровізації Жузеп-Марії Жужоля, який співпрацював з Гауді і в інших проектах.


Три внутрішніх дворика - один круглий і два еліптичних - є характерними елементами оформлення, до яких архітектор постійно звертався, щоб наповнити приміщення в своїх будівлях достатньою кількістю світла і свіжого повітря. Майже в кожному приміщенні є вікно, в яке надходить денне світло, що для того часу було в новинку. Всі господарські кімнати виходять на вулицю або у внутрішній двір кварталу, вікна господарських приміщень і кімнат прислуги виходять в три внутрішніх дворика.


1984 році Каса-Міла став першим з споруд XX століття, включеним до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Будівля знаходиться в власності місцевої Fundació Catalunya-La Pedrera, яка використовує колишню квартиру в бельетажі площею 1 000 м ² для виставок. Квартира на шостому поверсі будівлі оформлена в стилі 20-х років XX століття і разом з горищним поверхом і терасою на даху демонструється відвідувачам під час екскурсій. На решті поверхів розміщуються офіси, деякі квартири як і раніше займають каталонські сім'ї.

А про яку цікаву нерухомість в світі знаєте Вы? 
Якщо Вам сподобалась дана стаття, ставте лайк і ми продовжимо дану рубрику.
Підписуйтесь на нашу сторінку, пишіть свої коментарі, читайте нас в Facebook.

Prostir Агенція Нерухомості
Здійснює мрії про нове та комфортне житло вже понад 10 років.

Асоціація фахівців з нерухомості
Члени асоціації фахівців з нерухомості України.