• Головна
  • Блог
  • Аналітики оцінили сукупну вартість всієї нерухомості в світі

Аналітики оцінили сукупну вартість всієї нерухомості в світі

За підсумками 2017 сукупна вартість всієї нерухомості світу зросла на 6,2% - до рекордного значення в $ 280,6 трлн. Для порівняння, цей показник в 3,5 рази більше від сукупного світового ВВП ($ 78,3 трлн).
Про це повідомляється в щорічному дослідженні міжнародної консалтингової компанії Savills, в якому дана оцінка вартості житлової, комерційної нерухомості і земельних активів в світі.


Найбільшу частку займає житло - на нього припадає $ 220,6 трлн, сукупна вартість комерційної нерухомості оцінюється Savills в $ 33,3 трлн, а вартість сільськогосподарських і лісових угідь - в $ 27,1 трлн.


Ринки регіонів Північної Америки і Європи є найбільшими за вартістю житлових активів. На їх частку припадає 44% всієї сукупної вартості житла, хоча там проживає лише 17% населення Землі, йдеться в дослідженні. На Китай і Гонконг припадає 26% сукупної вартості житла.


На іншу частину Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Латинської Америки, Близького Сходу і країни Африки припадає лише близько 30%, хоча там проживає велика частина населення планети. Аналітики компанії пояснюють це низькими цінами на житло в зазначених регіонах і тим, що населення живе в основному в сільській місцевості.


Річне зростання сукупної вартості інших найважливіших активів, таких як акції та золото, перевищують зростання вартості нерухомих активів. Якщо за 2017 рік акції виросли на 22%, золото - на 13%, то житло в світі подорожчало на 8%.


У дослідженні 2016 року Savills зазначалося, що загальна вартість всієї нерухомості в світі становила $ 220,6 трлн (зростання 8%). Для порівняння, за 2016 рік вартість акцій показала зростання в 22%, а ціна золота збільшилася на 13%.

Prostir Агенція Нерухомості
Здійснює мрії про нове та комфортне житло вже понад 10 років.

Асоціація фахівців з нерухомості
Члени асоціації фахівців з нерухомості України.