--Prostir.jpg

Агенція нерухомості «Prostir» – про мрію, а не про бізнес

Одного ранку ви прокинетеся, заварите чашечку запашної кави та, проскроливши стрічку фейсбука, визирнете у вікно, а потім глянете довкола себе.

Ви побачите звичний вид з вікна, почуєте набридливих сусідів, згадаєте, що слід було би викликати майстра і полагодити кран. Та потім задумаєтеся й захочете нарешті все змінити, щоби прокидатися зранку та милуватися красивим краєвидом, вітатися з сусідами та вести цікаві бесіди на життєві теми і більше ніколи не слухати, як дратівливо крапає з крану. Одного разу вам захочеться продати свою квартиру й натомість придбати квартиру мрії.

На власному досвіді: обміняти 22 кв.м. на 72 кв.м. та відкрити свою агенцію

Десять років тому молода 23-річна Анжеліка також захотіла все змінити й отримати більше, ніж вона мала. Одного разу дівчина вирішила обміняти свою невелику «однушку» в 22 кв. м. на першому поверсі на щось більш вигідне і певний час потому придбала 3-кімнатну квартиру в 72 кв. м. Ні, це не були чарівники-ріелтори, які допомогли Анжеліці, як у добрій казці. Навпаки, все, що могли запропонувати дівчині в агенціях нерухомості – всього-на-всього додаткові 5-6 кв. м.

Дівчина вирішила піти ва-банк та зробити все власноруч. «За 1,5 року я дійшла висновку, що з такими ріелторами, які взагалі не заглиблюються в мою проблему, нічого не вийде. Я розуміла, що самостійно не впораюся, тому що треба володіти певними навичками, розумінням та знаннями в цій області. Я залишила роботу юристом та влаштувалася в агенцію нерухомості, аби всьому навчитися. Я розвивалася як спеціаліст, постійно спілкувалася з професіоналами, вивчала аналітику, обговорювала різноманітні варіанти. Разом з колегами ми продали мою нерухомість, а натомість підібрали за ті самі гроші варіант набагато більше й краще».

Так Анжеліка Кобелева-Лискова втілила свою мрію та вирішила допомагати іншим. Через 4 роки спільно з Геннадієм Лисковим пара заснувала власну Агенцію нерухомості «Prostir».

 

Ваш консультант з покупки - продажу нерухомості
Геннадій Лисков
Co-founder & ceo / Спеціаліст з продажу
+38 063 222 00 02 / Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Prostir Агенція Нерухомості
Здійснює мрії про нове та комфортне житло вже понад 10 років.

Асоціація фахівців з нерухомості
Члени асоціації фахівців з нерухомості України.