Posts_template-3.jpg

Більше, ніж просто колеги й партнери

Анжеліка і Геннадій – не лише партнери по бізнесу, вони ще й партнери по життю. І не з чуток знають, що таке власний дім, в якому хочеться жити, облаштовувати родину та будувати майбутнє. І як непросто такий дім знайти.

Геннадій – людина-прагматик і поєднує в собі всі ті якості, які потрібні, щоби досягти поставлених цілей. Він – справжній професіонал своєї справи: добре знає людей, вміє чітко визначати побажання клієнтів, тому відповідає за переговори та фінансовий бік справи. Геннадій або якісно й дорого продає, або дуже вигідно купує, або і те, й інше одночасно. Продати квартиру дорожче? Не питання, Геннадій укладе таку угоду, що ви отримаєте за свою нерухомість максимальну суму. Купити квартиру, добре зекономивши? Геннадій зробить усе можливе й неможливе.

Анжеліка  – навпаки, творча половина агенції. Створення «продукту», реклама, візуальний ряд, аналітика і вся рутинна робота – на ній. Вона знає, як зробити з вашої квартири «цукерочку», яку захочеться купити за великі гроші.

 

Разом Анжеліка і Геннадій – це дуже вдалий союз раціонального та емоційного. Тому «Prostir» – набагато більше, ніж просто агенція: це стабільність, індивідуальний та відповідальний підхід до роботи з кожним, це «надійні руки», яким ось вже 10 років клієнти довіряють свою нерухомість.

Prostir Агенція Нерухомості
Здійснює мрії про нове та комфортне житло вже понад 10 років.

Асоціація фахівців з нерухомості
Члени асоціації фахівців з нерухомості України.