Переваги співпраці з Prostir - для покупця

― Залишайте Вашу заявку на сайті, та протестуйте переваги співпраці з нами - Безкоштовно! Залишити заявку

- Спеціалісти агентства забезпечують передачу авансу тільки після перевірки справжності документів, вивчення історії квартири, законності відчуження та встановлення всього ланцюга угоди.

Prostir Агенція нерухомості обов’язково перевірить квартиру на юридичну чистоту і з’ясує:

• Чи немає утисків третіх осіб (прав подружжя на майно, що зберігають права наймача, але які не є власниками, неповнолітніх дітей і т.д.);

• Чи існують обмеження користування житлом новими власниками (чи не йдуть судові суперечки, чи зареєстровані інші особи, які не з’являться чи прописані раніше люди, що знаходяться в місцях позбавлення волі);

• Чи не порушуються права третіх осіб в результаті минулих раніше продажів, дотримувалася чи до цього процедура проведення угод, не порушувалось законодавство під час приватизації квартири);

• Чи може здійснюватися угода купівлі-продажу в принципі (при правоздатності або дієздатності сторін, накладення на квартиру заборони продажу або арешту).

• Угода, включаючи підписання договору купівлі-продажу та передачу грошових коштів, відбувається, як правило, під контролем фахівців агентства, що гарантує безпеку взаєморозрахунків.

• Забезпечується надійність взаєморозрахунків. Покупець отримує гарантію, що він стає власником зазначеної квартири, а гроші отримає саме продавець.

• Спеціаліст агентства контролює зняття з реєстрації зареєстрованих осіб, відсутність заборгованості по рахунках і звільнення житлоплощі.

 

Ваш консультант з покупки - продажу нерухомості
Геннадій Лисков
Co-founder & ceo / Спеціаліст з продажу
+38 063 222 00 02 / Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Теги: Покупка квартиры #робимоважливе PROSTIR для покупателя

  • Переглядів: 663
Prostir Агенція Нерухомості
Здійснює мрії про нове та комфортне житло вже понад 10 років.

Асоціація фахівців з нерухомості
Члени асоціації фахівців з нерухомості України.